واگذاری ۲۶ هزار واحد مسکن مهر پردیس و پرند تا زمستان

معاون عمرانی استانداری تهران از تکمیل و تحویل ۲۶ هزار واحد مسکن مهر به مردم در دو شهر پردیس و پرند تا ابتدای فصل زمستان خبر داد.

به گزارش صبح پردیس، حسن کرمی در حاشیه شصت و نهمین جلسه شورای مسکن استان تهران در سالن اجتماعات استانداری اظهار کرد: کار اتصال انشعابات آب، برق و گاز ۲۶ هزار واحد مسکن مهر در دو شهر پردیس و پرند آغازشده و تا پایان فصل پاییز به اتمام می‌رسد.
وی تکمیل مراکز آموزشی و مدارس در حال ساخت این دو شهر را نیز از اولویت‌های استانداری تهران عنوان و تصریح کرد: به‌محض تکمیل بنای این مراکز کار اتصال انشعابات آب و برق آنها آغاز می‌شود تا برای سال تحصیلی آینده آماده بهره‌برداری و استفاده دانش آموزان شود.
به گفته کرمی، تلاش دولت بر این است که تا پایان سال جاری تمامی مسکن‌های مهر استان تهران آماده بهره‌برداری و کلید آن به مردم تحویل داده شود.

وی هدف از برگزاری این جلسه را حل مشکلات پروژه مسکن مهر در شهرهای پردیس و پرند عنوان کرد و ادامه داد: استاندار جدید تهران نیز در این جلسه حضور یافت و در جریان روند ساخت و تحویل پروژه مسکن مهر استان قرار گرفت.
معاون عمرانی استاندار تهران به مصوبات این جلسه نیز اشاره و خاطرنشان کرد: مقرر شد که در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه (۲۶ و ۲۷ مهر) این هفته تیمی متشکل از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان تهران برای بررسی و رفع مشکلات پروژه مسکن مهر به دو شهر پردیس و پرند اعزام شوند.
بنابراین گزارش، شصت و نهمین جلسه شورای مسکن استان تهران به ریاست محمدحسین مقیمی استاندار جدید تهران و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان عصر دوشنبه در محل سالن اجتماعات استانداری برگزار شد.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن