فراخوان اولین دوره مسابقه تیراندازی پارک فناوری پردیس

اولین دوره «مسابقه تیراندازی » به مناسبت میلاد امام رضا (ع) در روز یک‌شنبه 22 خرداد برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری صبح پردیس به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، کارکنان و شاغلين زن و مرد «واحدهای فناور عضو»، «واحدهاي مركز رشد»، «اعضاي شبكه نوآوري تهران» «کارخانه نوآوری آزادی و های وی»، «دانشگاه آزاد اسلامی و احد علم‌وفناوری» و «ستاد» اجازه حضور در مسابقات را دارند.

درصورتی‌که شاغل بودن متقاضی در شرکت‌های عضو برای حضور در این مسابقه محرز نگردد، بازیکن بدون عودت وجه پرداختی در هر مرحله‌ای‌، از ادامه مسابقه محروم خواهد شد.

ثبت‌نام این دوره به نشانی digiform.ir/techpark و تا جمعه 20/03/1401 می‌باشد و هزينه حضور در مسابقه مبلغ 600،000 ريال می‌باشد همچنین در این مسابقات به نفرات اول تا سوم جوايز نفيسي اهداء خواهد شد.

علاقمندان می‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر با شماره 76250250 داخلي 2135 تماس گرفته یا به کانال تلگرامی به نشانی @techsport مراجعه کنند.

طبق قوانین اولین دوره مسابقه تیراندازی پارک فناوری پردیس؛‌ به‌تمامی شرکت‌کنندگان آموزش مقدماتی به همراه آشنایی با اسلحه داده خواهد شد، این مسابقه در رده سنی آزاد و در دو بخش بانوان و آقایان برگزار می‌گردد.

این مسابقه با اسلحه تفنگ بادی کالیبر 5.4 استاندارد ورزشی در 4 خط آتش پرتابل، برگزار خواهد شد و برای هر یک از شرکت‌کنندگان ۱۳ تیر در نظر گرفته خواهد شد. (۳ تیر قلق و ۱۰ تیر نمره)

پوشیدن کفش ورزشی و بدون پاشنه الزامی است. فاصله تیراندازی تا سیبل ۱۰ متر می‌باشد که با چشم غیرمسلح (بدون دوربین) به‌راحتی قابل روئیت است. (افرادی که از عینک استفاده می‌کنند، حتماً عینک خود را به همراه داشته باشند)
زمان تقریبی حضور در مسابقه برای هر فرد یک ساعت می‌باشد. (برنامه‌ریزی جهت آموزش و برگزاری مسابقه)
با توجه به این‌که رشته تیراندازی به صبر و آرامش زیادی نیاز دارد، شرکت‌کنندگان می‌بایست بدون تعجیل و با خونسردی در خط آتش حاضر باشند.

هیئت تیراندازی شهرستان پردیس قصد دارد تا از بین افراد علاقه‌مند و بااستعداد در رشته تیراندازی جهت آموزش حرفه‌ای و حضور در مسابقات رسمی و استانی و همچنین مسابقات کارگری استفاده نماید. لذا این مسابقه فرصتی مناسب جهت محک زدن افراد و تعیین سطح علاقه و استعداد ایشان و درخشش در میادین معتبر ورزشی خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا