دستگیری سارقان حرفه‌ای با ۳۲ فقره سرقت خودرو در پردیس

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس گفت: سارقان حرفه ای و سابقه دار خودرو و محتویات داخل آن با ۳۲ فقره سرقت دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری صبح پردیس به نقل از پایگاه اطلاعرسانی فرماندهی انتظامی شهرستان پردیس، بهزاد عبدیان اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت خودرو و محتویات خودرو در سطح شهر پردیس موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۱ پردیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران این کلانتری پس از بررسی اظهارات مالباختگان به افرادی که دارای سابقه سرقت در این شهرستان بودند مظنون شدند و در عملیاتی غافلگیرانه آنها را در حین سرقت دستگیر و متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی پردیس گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر خرید و فروش اموال مسروقه توسط فردی در محدوده خیابان نخلستان پردیس، موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۱ پردیس قرار گرفت.

عبدیان ادامه داد: این مالخر اقدام به خرید و فروش وسایل سرقتی داخل خودرو می کرد که با هماهنگی مقام قضایی، متهم دستگیر و در بازرسی صورت گرفته از مخفگیاهش ۱۹۰ دستگاه انواع ضبط و باند خودرو کشف شد.

وی تاکید کرد: مبارزه با جرایم و برخورد قاطع با ناهنجاری‌های جامعه وظیفه پلیس است ولی شهروندان می توانند با ارتقا ضریب امنیت خودرو نظیر استفاده از سیستم دزدگیر و پارک نکردن خودرو در مکان‌های خلوت در کاهش وقوع جرایم مشارکت داشته باشند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا