شهردار پردیس خبر داد:

ساختمان خدمات شهری شهرداری پردیس به پیشرفت ۴۰ درصدی رسید/ وجود ۲۰۷ هکتار فضای سبز در شهر پردیس

شهردار پردیس با اشاره به اینکه عملیات ساخت ساختمان خدمات شهری شهرداری پردیس به پیشرفت ۴۰ درصدی رسید، گفت: در شهر پردیس و از ابتدای شکل گیری تا انتهای سال ۹۶ رقمی بالغ بر ۲۰۲ هکتار فضای سبز ایجاد شده است.

به گزارش صبح پردیس، کورش گلریز اظهار داشت: شهر پردیس به‌واسطه اجرای طرح‌های مسکن مهر و واگذاری تدریجی آنها با جمعیت قابل‌توجهی در آینده نزدیک مواجه می‌شود، ازاین‌رو، مدیریت شهری طی یک برنامه‌ریزی مدون، از همین امروز نسبت به پیش‌بینی فضای اداری مناسب برای ارائه خدمات به شهروندان اقدامات خود را آغاز کرده است. از جمله این اقدامات می‌توان به آغاز احداث ساختمان جدید خدمات شهری شهرداری پردیس واقع در بلوار خلیج‌فارس شمالی اشاره کرد.

وی افزود: عملیات ساخت ساختمان خدمات شهری شهرداری پردیس با اعتباری نزدیک به ۱۵ میلیارد ریال و در زمینی به مساحت پنج هزار و ۲۸۵ مترمربع با پیشرفت فیزیکی ۴۰ درصد در حال اجراست.

شهرداری پردیس ادامه داد: طی سال جاری برنامه های متنوعی در حوزه فضای سبز اجرایی کرده و یا در دست اجرا دارد که از جمله این برنامه ها می توان به مبحث توسعه فضای سبز در نقاط مختلف شهر اشاره کرد.

گلریز خاطرنشان کرد: در شهر پردیس و از ابتدای شکل گیری تا انتهای سال ۹۶ رقمی بالغ بر ۲۰۲ هکتار فضای سبز ایجاد شده که البته بر اساس افق تعیین شده در حوزه فضای سبز و طبق طرح تفصیلی باید در ۱۱ فاز بیش از یک هزار و ۱۵۰ هکتار فضای سبز ایجاد شود.

وی ادامه داد: همچنین طی نیمه نخست سال جاری ۵۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع فضای سبز در نقاطی نظیر بوستان نورالشهدا، حاشیه آزادراه تهران – پردیس، تداوم اجرای کمربند سبز جنوبی پردیس و … تحقق یافت.

شهردار پردیس ضمن تاکید بر لزوم توسعه آبیاری فضای سبز شهر پردیس از طریق آبیاری تحت فشار خاطرنشان کرد: در ۶ ماهه نخست سال جاری ۶۵ هزار مترمربع اجرای سیستم آبیاری تحت فشار (قطره­ ای و بارانی) در بوستان نورالشهدا، حاشیه آزادراه تهران – پردیس، جنگلکاری خرمدشت، جنگل کاری فاز یک و … صورت اجرایی به خود گرفت.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن