افتتاح خانه ورزش روستایی کرشت بومهن/ افتتاح دو خانه ورزشی دیگر در گلخندان و طاهرآباد شهرستان پردیس

خانه ورزش روستایی کرشت بومهن افتتاح شد و دو خانه ورزش دیگر در گلخندان و طاهرآباد شهرستان پردیس افتتاح می‌شود.

به گزارش صبح پردیس، خانه ورزش روستایی کرشت بومهن واقع در شهرستان پردیس به همت هیئت ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی محلی در روستای  کرشت با حضور صادق بنیادی معاونت فرمانداری شهرستان، رضا خدادادی بخشدار بومهن، محمد سیفی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، جعفری ریاست شورای اسلامی کرشت، کشاورز معاونت ورزش اداره ورزش، صدهزاری ریاست هیئت بازی‌های بومی و محلی شهرستان پردیس، سیری ریاست هیئت هندبال شهرستان و قانبیلی عضو شورای اسلامی بومهن افتتاح شد و دو خانه ورزش دیگر در گلخندان و طاهرآباد شهرستان پردیس افتتاح می‌شود.

محمد سیفی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس در آیین افتتاح خانه ورزش روستایی کرشت بومهن ضمن تقدیر از اداره کل ورزش و جوانان و هیئت بازی‌های بومی و محلی بابت تجهیز خانه ورزش روستایی گفت: با پیگیری مجدانه امید صدهزاری، رئیس هیات بومی محلی شهرستان و شورای اسلامی روستای کرشت، خانه ورزش روستای کرشت را به مرحله بهره‌برداری رساندیم.

وی افزود: اقدام ارزنده دهیاری کرشت در واگذاری این خانه برای توسعه ورزش روستایی و افزایش سرانه ورزشی قابل‌تقدیر است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس خاطرنشان کرد: این خانه روستایی شروع کار ما به‌صورت نمادین است و در روستاهای طاهرآباد و گلخندان قدیم زیر ساخت‌های خانه ورزش روستایی آماده‌شده و به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد و تلاش می‌کنیم تا پایان سال جاری علاوه بر موارد یاد شده، سه خانه روستایی دیگر را به بهره‌برداری برسانیم.

*۳ خانه ورزش روستایی در پردیس به مناسبت هفته تربیت بدنی افتتاح می‌شود

محمد سیفی رئیس اداره ورزش و جوانان پردیس با اشاره به افتتاح سه خانه ورزش روستایی به مناسبت هفته تربیت بدنی ( ۲۶ مهر تا دوم آبان) در این شهرستان بیان کرد: این سه خانه ورزش برای نخستین بار در روستاهای کرشت، گلخندان و طاهرآباد با هدف دسترسی آسان و رایگان روستاییان به بهره برداری می‎رسند.

به گفته وی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران تجهیزات ورزشی به ارزش ۴۰ میلیون ریال در اختیار هر یک از این خانه ها قرار داده است.

سیفی اعتبار ساخت هر یک از این خانه‌های ورزش روستایی را حدود ۲۰۰ میلیون ریال اعلام کرد که بامشارکت اداره ورزش وجوانان، شورای اسلامی روستا، دهیاری‌ها و هیات بازی های بومی- محلی شهرستان تامین شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان پردیس همچنین با بیان اینکه به مناسبت هفته تربیت بدنی بیش از ۳۵ برنامه فرهنگی و ورزشی در شهرستان برگزار می شود گفت: کلنگ زنی فاز ۲ مجموعه فرهنگی- ورزشی پاسارگاد در بومهن، تجمع بزرگ ورزشکاران در بوستان باغچنار بومهن و غبارروبی گلزار مطهر شهدای گمنام ازجمله این برنامه هاست.

وی افزود: ۴۸ هیئت ورزشی در شهرستان پردیس فعالیت دارند که هر یک در هفته تربیت بدنی مسابقات ورزشی، کارگاه‌های آموزشی ورزشی، فرهنگی، علمی ورزشی برگزار می کنند.

رئیس اداره ورزش و جوانان همچنین اظهارداشت: هیئت ورزش‌های همگانی پردیس روز جمعه (فردا) میزبان برگزاری مسابقات استانی فریزبی (بشقاب لبه‌دار پلاستیکی) در دو گروه مردان و زنان است.

به گفته وی ورزشکاران شهرستان پردیس از ابتدای امسال ۱۵۰ مدال طلا، برنز و نقره در مسابقات جهانی، کشوری و استانی کسب کرده اند.

وی گفت: شرکت عمران شهر پردیس ۲۱ قطعه زمین با کاربری ورزشی در اختیار اداره ورزش و جوانان شهرستان قرار داده و تاکنون ۱۳ قطعه به بهره برداری رسیده است.

منبع: اداره ورزش پردیس | ایرنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن