فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران خبر داد

ترافیک نیمه سنگین در محورهراز و فیروزکوه/ احتمال لغزندگی محورها بسیار زیاد است

پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: شب هنگام با آب شدن برف های کنار جاده های هراز و فیروزکوه احتمال لغزندگی محورها بسیار زیاد شده است.

به گزارش صبح پردیس، سیاوش محبی دقایقی پیش در خصوص اوضاع ترافیکی محور هراز، محور فیروزکوه، محور امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار کرد: در حال حاضر تردد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور هراز نیمه سنگین و در برخی نقاط پر حجم است اما خوشبختانه در بیشتر مسیر ترافیک بسیار روان در جریان است.

وی گفت: آمد و شد از جنوب به شمال محور فیروزکوه نیز نیمه سنگین و پر حجم است و گره ترافیکی در این محور وجود ندارد.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه در محور امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم ترافیک نیمه سنگین و روان است، اظهار کرد: خوشبختانه حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده است.

وی ادامه داد: مسافران باید در شرایط جوی اینگونه، با صبر، حوصله و شکیبایی رانندگی کرده و با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی سفر ایمن برای خود و دیگر هموطنانمان رقم بزنند.

وی گفت: در حال حاضر شرایط جوی در مناطق کوهستانی هراز و فیروزکوه با بارش‌های خفیف همراه است و به دلیل وجود برف در کنار جاده و آب شدن و پیرو آن ورود آب به سطح جاده ها در شب هنگام احتمال یخ‌زدگی سطح محورها بسیار زیاد است.

محبی افزود: بنابراین توصیه داریم هموطنانمان حدالمقدور در شب در مناطق کوهستانی تردد نکنند و با همراه داشتن تجهیزات کامل زمستانی و اطمینان از سالم بودن سیستم گرمایشی خودرو به این مناطق وارد شوند.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: عوامل پلیس راه به صورت شبانه روزی در سطح محورها حضور دارند و اجازه ورود و تردد خودروهای فاقد تجهیزات زمستانی باشند را به جاده‌ها نخواهند داد.

منبع: فارس

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن