2 جوان دیگر در سد لتیان و رودخانه جاجرود غرق شدند

رئیس پایگاه اورژانس شهرستان پردیس از غرق شدن دو جوان 17 و 20 ساله در سد لتیان و رودخانه جاجرود خبر داد.

به گزارش صبح پردیس، نادر شایان رئیس پایگاه اورژانس شهرستان پردیس در خصوص اتفاقات امروز و غرق شدن دو شناگر در سد لتیان و پایین‌دست رودخانه جاجرود اظهار کرد: متأسفانه امروز شاهد غرق شدن دو جوان ۱۷ و ۲۱ ساله بودیم.

وی گفت: شناگری که در سد لتیان غرق شد بر اثر جریان‌های گردابی موجود در سد لتیان جان خود را از دست داد و متأسفانه این جریان‌های گردابی شناگرهای آماتور و حتی حرفه‌ای را درگیر کرده به صورتی که امکان فرار از این جریان‌ها وجود ندارد.

رئیس پایگاه اورژانس شهرستان پردیس با بیان اینکه هموطنان به هیچ عنوان در سد لتیان اقدام به شنا نکنند، تأکید کرد: طی ۱۰ روز گذشته سه شناگر در سد لتیان جان خود را از دست دادند و در صورت ادامه روند حضور شناگران در حاشیه سد و رودخانه جاجرود شاهد افزایش تعداد غرق شدن هموطنان خواهیم بود.

شایان افزود: بعدازظهر امروز شناگر دیگری که قصد شنا در رودخانه جاجرود و پایین دست پل آزادراه تهران – پردیس را داشت با لجن و ریشه‌های درختان که مانند تله عمل می‌کنند برخورد کرده و با توجه به اینکه فرار از این تله‌ها امکان‌پذیر نیست، جان خود را از دست داد.

وی بیان کرد: متأسفانه در فصل تابستان هموطنان فارغ از خطرات موجود اقدام به شنا در سد لتیان و رودخانه جاجرود می‌کنند که باعث کشته شدن تعداد بالایی از شناگران می‌شود و در صورت ادامه این روند شاهد سونامی غرق‌شدگی در رودخانه جاجرود خواهیم بود.

منبع: فارس

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن