شهردار پردیس:

روزهای تعطیل هم با ساخت‌وساز غیرمجاز در شهر پردیس مقابله می‌کنیم

شهردار پردیس گفت: در راستای حفظ و حراست از بیت‌المال و به منظور احیای اقتدار مجموعه شهرداری پردیس، تقویت واحد نظارت و کنترل را در تعطیلات پیش رو در دستور کار خود قرار دادیم.

به گزارش صبح پردیس،مرتضی همتی اظهار داشت: چند مورد ساخت و ساز غیرمجاز، ظهر امروز مصادف با تاسوعای حسینی در مناطق سیاهسنگ و واصفجان توسط کارکنان واحد نظارت و کنترل شهرداری تخریب شد.

وی با بیان اینکه تعطیلات پی در پی فرصتی برای ساخت و ساز غیر مجاز افراد سودجو است، اظهار داشت: تقویت واحد کنترل و نظارت شهرداری پردیس با هدف ممانعت از ساخت و ساز غیر مجاز و جلب اعتماد از دست رفته به این دستگاه خدمات رسان در روزهای تعطیل در دستور کار قرار گرفته است.

شهردار پردیس گفت: پلیس ساختمان شهرداری پردیس با بهره گیری از شاخصه های سلامت در رفتار، اجرای امور در زمان مناسب، برخورد قاطع با ساخت و ساز و نظارت دقیق مانعی جدی در مقابل ساخت و ساز افراد سود جو و متخلف است.

همتی با اشاره به مشکلات پیش رو، اظهار داشت: نزدیک شدن به زمان انتخابات، اتفاقات ناخوشایند اخیردر شهرداری و شورا، تاثیر منفی و قابل توجه شیوع ویروس کرونا بر همه جنبه های اقتصادی از جمله اقتصاد شهری، وارد آمدن لطمه به جایگاه و منزلت شهرداری، کاهش اعتماد عمومی، اقتدار از دست رفته و مدت کوتاه یکساله تا پایان فعالیت شورای اسلامی شهر را در وضعیت حساسی قرار داده است.

وی ادامه داد: تنها راه برون رفت از شرایط موجود تلاش مضاعف کارکنان برای خدمت رسانی به شهروندان است.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن