امام جمعه پردیس:

۲۶ کمیته برای برگزاری مراسم دهه فجر شهرستان پردیس تعیین شد

امام جمعه پردیس گفت: برای برگزاری هر چه با شکوه‌تر مراسم دهه فجر امسال ۲۶ کمیته برای برنامه‌ریزی برگزاری مراسم دهه مبارک فجر امسال تعیین شد.

به گزارش پایگاه خبری صبح پردیس به نقل از ایرنا، حجت الاسلام سید حسین حسینی در شورای فرهنگ عمومی اظهار داشت: نشست شورای فرهنگ عمومی با توجه به اینکه در آستانه برگزاری چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب هستیم به همراه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد.

وی افزود: در این نشست مقرر شد تمام ادارات شهرستان برنامه های خود را به کمیته های ۲۶گانه اعلام کنند تا با هماهنگی و بدون موازی کاری برنامه های این دهه مبارک به بهترین شکل برگزار شود.

امام جمعه پردیس خاطرنشان کرد: در برنامه های دهه فجر مردمی سازی برنامه ها با همراهی مسئولان در دستور کار قرار گرفته است، مردمی سازی برنامه های دهه فجر با همراهی نوجوانان و جوانان اتفاق می افتد و در این راستا با بهره گیری از ظرفیت بستر مناسب مدارس برنامه ریزی خواهد شد.

حسینی ادامه داد: شورای فرهنگ عمومی نقش راهبری فرهنگ عمومی را بر عهده دارد تا با استفاده از ظرفیت مردم به ویژه جوانان و نوجوانان از ظرفیت شهرستان استفاده کند.

امام جمعه پردیس اضافه کرد: دانش آموزان ظرفیت مناسبی برای ورود به مباحث فرهنگی ، مذهبی به طور مستقل هستند.

حسینی با بیان اینکه در مراسم دهه فجر امسال با استفاده از ظرفیت دستگاه‌ها می توان بیش از ۵۰۰ نشست تبیین برگزار کرد، گفت: با استفاده از ظرفیت بیش از یکصد و پنجاه مدرسه در شهرستان، ۳۵ مسجد، ۱۶۰ پایگاه بسیج و اصناف می توانیم بیش از ۵۰۰ نشست تبیین در سطح شهرستان برگزار کنیم.

رئیس اداره تبلیغات شهرستان پردیس نیز در این نشست گفت: اعتکاف های تخصصی در شهرستان پردیس برگزار می شود.

محمدتقی واسعی اظهار داشت: در شهرستان پردیس علاوه بر اعتکاف های عمومی برای اعتکاف های تخصصی ویژه دانشجویان، دانش آموزان ، فرهنگیان برنامه ریزی شده است.

وی ادامه داد: اطلاع رسانی برای ثبت نام اعتکاف در فضای مجازی، اطلاع رسانی محیطی و شهری در شهرهای پردیس، بومهن و بخش جاجرود درحال انجام است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان پردیس یادآور شد: مساجد برای برگزاری اعتکاف آماده سازی شده و مردم مومن شهرستان می توانند با مراجعه به مساجد برای اعتکاف ثبت نام کنند و یا با شماره های اعلام شده در فضای مجازی و تبلیغات محیطی برای ثبت نام تماس بگیرند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا