۲۵ هزار میلیارد تومان پروژه درتهران به مناسبت هفته دولت افتتاح شده است

معاون سیاسی – اجتماعی استاندار تهران گفت: در هفته دولت ۵۱۷ طرح به ارزش ۲۵ هزار میلیارد تومان در سطح استان تهران افتتاح و به بهره برداری رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری صبح پردیس، عباس جوهری روز دوشنبه درحاشیه افتتاح طرح های عمرانی در شهرستان پردیس با اشاره به رشد ۲۰۰ درصدی افتتاح طرح ها در هفته دولت سال گذشته به خبرنگاران اظهار داشت: رشد افتتاح پروژه ها در سطح استان تهران و در شهرستان پردیس چشمگیر و قابل توجه است.

وی ادامه داد: امروز ۵ طرح عمرانی، فرهنگی، اجتماعی در شهرستان پردیس با اعتبار ۶۸۰ میلیارد تومان افتتاح، کلنگ زنی و به بهره برداری رسید.

معاون سیاسی-  اجتماعی استاندار تهران با اشاره به صرفه جویی ارزی کارخانه دکمه سازی در ناحیه صنعتی خرمدشت شهر پردیس، توضیح داد: این کارخانه با سرمایه گذاری به موقع وپیش بینی خرید تجهیزات در حدود ۲۰ میلیون دلاراز خروج ارز از کشور جلوگیری کرده که قابل تحسین است.

جوهری با اشاره به شرایط سخت دولت سیزدهم در زمان تحویل دولت، اظهار داشت: با گذر از سختی ها در بسیاری از عرصه ها شاهد شکوفایی بودیم و در بسیاری از امور تسهیل گری شده است.

وی با اشاره به بیمه فراگیر سلامت در دولت سیزدهم، توضیح داد: در حدود شش میلیون نفر از سه دهک پایین جامعه تحت پوشش رایگان بیمه سلامت قرار گرفتند.

معاون سیاسی –  اجتماعی استاندار تهران گفت: در حدود هزار ظرفیت در طی هشت ماه برای معتادان متجاهر ایجاد شده و این ساماندهی در چند ماه آینده به ۲۳ هزار مورد می رسد.

جوهری از برگزاری قرارگاه اجتماعی استانداری در شهرستان های استان تهران برای نخستین بار خبر داد و اظهار داشت: امروز این قرارگاه در شهرستان بهارستان برگزار شد و مقرر شد تا شهرستان ها با ظرفیت خود و با کمک استانداری در قرارگاه اجتماعی به صورت محله محور مشکلات را مرتفع کنند.

به گزارش ایرنا امروز با حضور معاون سیاسی – اجتماعی استاندار، فرماندار، معاونان فرماندار و سایر مسوولان شهرستان، آسفالت جاده قدم جاجرود به طول ۲۲ کیلومتر با اعتبار ملی و استانی، افتتاح کارخانه تولید دکمه در ناحیه صنعتی خرمدشتِ پردیس، برگزاری چهاردهمین مرحله رزمایش مومنانه با اهدای ۲ هزار بسته هر یک به ارزش ۶۰۰ هزار تومان، کلنگ زنی مرکز بازپروری و مهارت افزایی شهید عزت الله نوشین و افتتاح ایستگاه هواشناسی پردیس در مجموع با اعتبار ۶۸۰ میلیارد تومان افتتاح، کلنگ زنی و به بهره برداری رسید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا