کلاهبردار ۳۶۰ میلیاردی املاک منطقه بومهن به دام پلیس افتاد

فرمانده انتظامی شرق استان تهران از دستگیری کلاهبردار ۳۶۰ میلیاردی املاک منطقه بومهن با تلاش ماموران انتظامی شهرستان پردیس خبر داد.

به گزارش صبح پردیس، سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی شرق استان تهران اظهار کرد: در پی طرح شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر فروش مال غیر توسط فردی که با سوء استفاده از اعتماد موکل خود اقدام به فروش املاک در منطقه بومهن شهرستان پردیس کرده بود، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: پس از تحقیقات و بررسی توسط ماموران آگاهی مشخص شد شخصی با سوء استفاده از اعتماد موکل خود که در خارج از کشور بوده با ظاهری فریبنده، بیش از ۳۶۰ میلیارد ریال از ۲۷ نفر از شهروندان برای مشارکت در معاملات مسکن دریافت و سپس متواری می‌شود.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران افزود: ماموران انتظامی پس از هماهنگی با مقام قضایی، متهم را در مخفیگاهش شناسایی و در یک عملیات غافلگیر کننده دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

سردار ناظری در خاتمه گفت: متهم در بازجویی‌های صورت گرفته با ارائه دلایل و مدارک به جرم خود اعتراف کرد که با دستور دادستانی با صدور قرار قانونی روانه زندان شد.

منبع: جام نیوز

انتهای پیام/

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن