کشف 766 سرقت و دستگيري 514 سارق در شهرستان پرديس/ امنيت شهروندان خط قرمز پليس

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان پردیس از اجراي طرح پاکسازي و ارتقاء امنيت اجتماعي در پرديس خبر داد و گفت: اين طرح ها در پنج ماهه اول سال جاري به صورت هدفمند ،مستمر، برنامه ريزي شده و با قاطعيت در سطح شهرستان به مرحله اجرا درآمد که تعداد 514 نفر سارق دستگير و 766 فقره سرقت کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری صبح پردیس به نقل از خبرگزاری فارس، سرهنگ سيد حجت الله پورنجفي در اين خصوص بيان داشت: با تلاش شبانه روزی پلیس در شهرستان پرديس، ماموران انتظامی موفق به دستگيري 176 نفر خرده فروش و کشف بيش از يک 36 کيلو وسيصد گرم انواع مواد مخدر، شدند.

وي در ادامه اظهار داشت: در اين طرح 528 دستگاه موتور سيکلت و خودرو متخلف توقيف و روانه پارکينگ شدند که نداشتن پلاك، حرکات نمايشي، تغيير درصداي وسيله نقليه، ايجاد مزاحمت براي شهروندان، پلاک مخدوش و رانندگي خطرناك از دلايل عمده توقيف اين وسايط نقليه بوده است.

سرپرست فرماندهي انتظامي شهرستان پرديس با بيان اينکه تعداد 514 نفر سارق دستگير و 318 دستگاه خودرو و موتور سيکلت سرقتي کشف شد، گفت هدف پليس از اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي را افزايش امنيت، آسايش و آرامش شهروندان برشمرد و خاطرنشان کرد: نيروهاي پليس با بکارگيري تمام توان عملياتي و انتظامي خود در تامين نظم و امنيت شهروندان تلاش مي‌کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا