پس‌زدگی بار ترافیکی در ورودی‌های شرقی تهران/ بازگشایی هراز و ترافیک فوق‌سنگین در محور فیروزکوه

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: هم‌اکنون محور هراز پس از پاکسازی محور بازگشایی شد و ترافیک فوق سنگین را در محور فیروزکوه و ورودی‌های شرقی پایتخت شاهد هستیم.

به گزارش پایگاه خبری صبح پردیس به نقل از فارس، ایرج کهریزی در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم در شرق استان تهران اظهار کرد: محور هراز از دقایقی پیش و پس از پاکسازی این محور بازگشایی شد و عبور وسایل نقلیه از این محور روان و عادی درجریان است.

وی گفت: تردد وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور فیروزکوه فوق سنگین و با پس زدگی بار ترافیکی در نقاط مختلف این محور واجه هستیم.

این مقام نظامی بیان کرد: در برخی مناطق محور فیروزکوه محدوده شهرهای گیلاوند، فیروزکوه و غیره با پس‌زدگی بار ترافیکی و کندی عبور و مرور روبرو هستیم.

کهریزی ادامه داد: به دلیل تداخل دانسدار محور هراز و تردد فوق سنگین در محور فیروزکوه، تردد وسایل نقلیه از ورودی های شرقی تهران مانند آزادراه تهران-پردیس و محور قدیم جاجرود، کمربندی بومهن و غیره فوق سنگین و با پس زدگی چندین کیلومتری بار ترافیکی روبرو هستیم.

این مقام نظامی با بیان اینکه بارش باران در محورهای شرق استان آغاز شده، ابراز کرد: با حضور صددرصدی عوامل پلیس راه در محورهایی که ترافیک سنگین و پس‌زدگی بار ترافیکی دارند، روانسازی ترافیک در حال انجام است اما توصیه داریم هموطنان از آغاز سفرهای غیر ضروری به شدت پرهیز کنند.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران اضافه کرد: تردد وسایل نقلیه از دو مسیر رفت و برگشت محور امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم پرحجم و روان در جریان است و هموطنان بدون گره ترافیکی در حال عبور از این محورهای بزرگراهی هستند.

وی با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده، ابراز کرد: هم وطنان میتوانند با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، عدم ارتکاب تخلفات حادثه ساز مانند سرعت، سبقت و انحراف به چپ، رعایت فاصله طولی مناسب نسبت به خودروهای جلویی، استراحت کافی قبل و در حین مسافرت و با رعایت حقوق شهروندی سفری ایمن و بدون خطر را برای خود و دیگر هم‌وطنانمان رقم بزنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا