پدر و مادر شهید سید جلال بیات به دیدار شهردار بومهن آمدند

پیش از ظهر امروز ، سعید علی بخشی شهردار بومهن به همراه حمید نیکان سرشت مسئول بازرسی  و سعید حاجی امنیی مسئول امور ایثارگران شهرداری در حاشیه ملاقات عمومی شهردار و شهروندان با  خانواده شهید سید جلال بیات دیدار کردند.

به گزارش صبح پردیس،   سعید علی بخشی در این دیدار ضمنتأکید بر حفظ حرمت شهدا و رسیدگی به مشکلات خانواده شهدا گفت: تکریم و خدمت به خانواده‌های معزز شهدا بر همگان واجب است و در صدر برنامه‌هایشهرداری قرار دارد.

وی اظهار داشت: تلاش همه ما در جهت خدمت به بازماندگان خانواده شهدا و خدمت به جانبازان و ایثارگران وظیفه اخلاقی، عرفی و دینی و البته کمترین کار ممکن است.

شهردار بومهن افزود: امید است بتوانیم وظایف خود در را در راستای خدمترسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران به نحو مطلوب انجام دهیم تا در پیشگاه خداوند و نزد مردم شرمنده و مدیون خون شهدا نباشیم

در حاشیه این دیدار پدر و مادر شهید بیات خطاب به شهردار بومهن گفتند: امروز به دیدار شما آمده‌ایم تا از زحمات مجموعه شهرداری و همکارانتان و همچنین توجهی که به خانواده شهدا دارید قدردانی و تشکر کنیم.

در ادامه، سعید علی بخشی ضمن قدردانی از حضور پدر و مادر بزرگوار شهیدبیات در  شهرداری بومهن و قول مساعدت در جهت برطرف نمودن مشکلات این عزیزان در اسرع وقت، به‌رسم یادبود لوح تقدیر و تابلو فرش تصویر شهید را به خانواده معزز ایشان اهداء کرد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن