هموطنان از ورود به هراز خوداری کنند/ هراز تا اطلاع ثانوی مسدود است

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: محور هراز از شب گذشته به دلیل ورود سیلاب و ریزش کوه مسدود و این انسداد تا اطلاع ثانوی ادامه دارد و هموطنان از ورود به این محور به صورت جدی خودداری کنند.

به گزارش پایگاه خبری صبح پردیس به نقل از فارس، سرهنگ ایرج کهریزی در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای شرق استان تهران اظهار کرد: محور هراز همچنان مسدود بوده و تا اطلاع ثانوی این انسداد ادامه دارد و هم وطنان به هیچ عنوان به این محور وارد نشوند و از مسیر جایگزین فیروزکوه برای رفت و برگشت استفاده کنند.

وی گفت: عبور و مرور وسایل نقلیه از شمال به جنوب و جنوب به شمال محور فیروزکوه سنگین و پرحجم در جریان است و خودروها به مرور در حال عبور از این محور مواصلاتی هستند.

کهریزی با بیان اینکه تردد در محور زرین دشت فیروزکوه ممنوع است، ابراز کرد: عبور و مرور انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال و شمال به جنوب محور امام رضا(ع) روان و عادی گزارش شده و مشکلی برای تردد وسایل نقلیه از این محورها وجود ندارد.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران، تاکیدکرد: هموطنان در صورت الزامی نبودن از مسافرت زمان آغاز سفر خود را به روزهای آینده موکول کنند زیرا در ترافیک های سنگین و افزایش طول زمان سفر مواجه خواهند شد.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران، رخ نداده، یادآور شد: مسافران با رعایت مدیریت زمان سفر با ترافیک های سنگین در محورهای شرق استان تهران روبرو نشده و زمان سفرشان به حداقل زمان ممکن برسانند.

وی بیان‌کرد: هموطنان با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، فاصله طولی مناسب نسبت به خودروهای جلویی، عدم ارتکاب تخلفات حادثه ساز مانند سرعت، سبقت و انحراف به چپ و استراحت کافی قبل و در حین مسابرت سفری ایمن و بدون خطر را برای خود و دیگر هموطنانمان رقم بزنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا