طرح ویژه نظارت بر صنوف در پردیس آغاز شد

مدیر بازرسی و نظارت براصناف شهرستان پردیس گفت: در ایام پایانی سال و نوروز ۱۴۰۰ طرح تشدید بازرسی از اصناف شهرستان پردیس توسط بازرسان اتاق اصناف آغاز شد.

به گزارش صبح پردیس به نقل از خبرگزاری فارس، تورج قریبی اظهار کرد: با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و شروع سال جدید و افزایش عرضه و تقاضا در بازار کالا و خدمات و لزوم پایش بازار مصرف و نظارت بر عملکرد واحدهای صنفی در سطح عرضه در شهرستان، طرح تشدید بازرسی و نظارت بر اصناف از تاریخ ۹۹/۱۱/۲۰ آغاز شد.

وی با بیان اینکه تمامی بازرس‌ها به طور ویژه و در حوزه کالاهای مورد نیاز شهروندان انجام می‌شود گفت: این بازرسی‌ها در دستور کار این مدیریت قرار گرفته و بازرسان در صورت مشاهده هرگونه تخلفات صنفی، بدون اغماض با مخلان بازار برخورد خواهند کرد.

مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف شهرستان پردیس بیان کرد: پس از ثبت تخلفات برای متخلفان، پرونده‌های تخلفی که در این ایام و نوروز ۱۴۰۰ اعمال قانون می‌شود در اسرع وقت به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان جهت رسیدگی ارسال و به سرعت رسیدگی می‌شود.

قریبی در پایان تأکید کرد: از شهروندان تقاضا داریم در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی، از جمله گرانفروشی، کم فروشی، احتکار، عدم درج قیمت و نصب نرخنامه، عدم صدور صورتحساب و …، گزارشات خود را به سامانه ۱۲۴ و ستاد خبری مدیریت بازرسی و نظارت براصناف شهرستان پردیس با شماره ۷۶۲۲۳۰۱۰ اطلاع دهند تا به سرعت به این گزارشات رسیدگی شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا