شهرداران قلعه‌نو، سعیدآباد و آبسرد منصوب شدند

استاندار تهران، شهرداران شهرهای «قلعه‌نو» در شهرستان ری، «سعیدآباد» در شهرستان پردیس و «آبسرد» در شهرستان دماوند را منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری صبح پردیس به نقل از خبرگزاری فارس از تهران، محسن منصوری استاندار تهران در حکم‌های جداگانه «ایرج گودرزی» را به سمت شهردار قلعه‌نو، «احمد زمانپور» را به سمت شهردار سعیدآباد و «محسن واشقانی فراهانی» را به سمت شهردار «آبسرد» منصوب کرد.

متن بخشی از حکم به این شرح است: با احترام به موجب این حکم و در اجرای تبصره ۳ ذیل بند یک ماده ۸۰ قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب ۱۳۷۵/۳/۱ و اصلاحات بعدی آن و بر اساس پیشنهاد شورای اسلامی شهر جنابعالی را به سمت شهردار منصوب می نمایم. با عنایت به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و مفاد بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و در راستای اهداف دولت مردمی شایسته است با انتخاب مدیران متعهد و کارآمد و برنامه‌ریزی دقیق رویکردها و سیاست‌ها را محقق نماید.

در بخش دیگری از حکم آمده است: امیدوارم با استعانت از پروردگار یکتا و در ظل توجهات بقیه الله الاعظم ارواحنا فداه و رعایت کامل قوانین و مقررات مربوط با هماهنگی معاونت امور عمرانی استانداری و لحاظ نمودن سیاست ها و برنامه های مصوب در تحقق اهداف عالی مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا