دستگیری شبکه وسیع منحرفان مذهبی تهران، ری و پردیس + تصاویر

شبکه وسیع منحرفان مذهبی طی یک سلسله اقدامات پیچیده اطلاعاتی با تلاش سربازان گمنام امام زمان عجل‌الله تعالی فرجه الشریف در سازمان اطلاعات سپاه حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام استان تهران شناسایی و متلاشی شد.

به گزارش صبح پردیس، صبح امروز طی یک سلسله اقدامات پیچیده اطلاعاتی با تلاش سربازان گمنام امام زمان عجل‌الله تعالی فرجه الشریف در سازمان اطلاعات سپاه حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام استان تهران، شبکه وسیع که به بهانه تبلیغ و ترویج مسیحیت تبشیری و کلیساهای خانگی اقدام به تخریب ادیان ابراهیمی و تشویش اذهان عمومی و انحراف اذهان در فضای عمومی و مجازی می‌کردند ، در شهرهای تهران، ری و پردیس شناسایی و متلاشی شدند.
گفتنی است، در میان اسناد و مدارک به دست آمده از این شبکه وسیع منحرفان مذهبی ؛ کتاب‌های فرق مختلف ، روش‌های شبکه‌سازی ، یارگیری ، ارتباط با بیگانگان و تخریب دین مبین اسلام و سایر ادیان به چشم می‌خورد.
سازمان اطلاعات سپاه حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام تاکید کرد: در این ارتباط تعدادی از متهمین به‌همراه اسناد و مدارک مکشوفه دستگیر و تحویل مراجعه قضایی شدند.

همچنین حیدر فتاحی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پردیس با اشاره به دستگیری دستگیری فعالان ترویج فرقه های تبشیری در پردیس، با بیان این که افرادی با دریافت کمک مالی از سوی کشورهای غربی به فعالیت های تبشیری می پرداختند، گفت: دادستانی اجازه فعالیت های ضد دینی و ضد مذهبی را نخواهد داد .

وی اضافه کرد: سرشبکه های اصلی که اقدام به ترویج فرقه های تبشیری در سطح شهرستان پردیس می کردند، با رصدهای اطلاعات سپاه و هماهنگی قضایی دستگیر شدند.

بر اساس این گزارش، لحظاتی پیش اخباری مبنی بر دستگیری فرقه های منحرف و مروج مسیحیت تبشیری در شهرستان های تهران، پردیس و ری با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) منتشر شد.

منبع: مهر و تهران نیوز

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا