به‌همت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی شهرستان پردیس صورت گرفت؛

اعزام ۷۰ زائر اولی به مشهد/ توزیع ۷۰۰ سبد کالا بین ۵۵۰ نفر از نیازمندان شهرستان پردیس

مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی شهرستان پردیس از اعزام ۷۰ نفر زائر اولی از شهرستان پردیس به مشهد مقدس و توزیع ۷۰۰ سبد کالا بین نیازمندان شهرستان پردیس خبر داد.

به گزارش صبح پردیس، علی درفکی با بیان اینکه کمک به محرومین از برنامه‌های اصلی آستان قدس رضوی در شهرستان پردیس محسوب می‌شود، اظهار داشت: طی ۶ ماه گذشته ۷۰ نفر زائر اولی در شهرستان پردیس شناسایی و پس از طی مراحل اداری با هزینه دفتر نمایندگی آستان، به حرم رضوی اعزام شدند.

وی به فعالیت‌های انجام‌شده در این زمینه افزود: ۵۵۰ نفر از محرومین با کمک معتمدین شهرستان شناسایی و ۷۰۰ سبد کالا هر یک به ارزش دو میلیون ریال، طی دو مرحله با کمک خیرین شهرستان و دفتر نمایندگی آستان شهرستان پردیس و تهران اهداشده است.

درفکی با بیان اینکه این مرکز در حوزه اشتغال‌زایی ۳۰ نفر از مراجعین متقاضی کار را به کارگاه‌های تولیدی منطقه صنعتی خرمدشت معرفی کرده است، گفت: تعمیر و بازسازی ۴ منزل مسکونی محرومین با کمک نیروهای جهادی حوزه علمیه و بسیج از دیگر فعالیت‌های دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در شهرستان پردیس است.

مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی شهرستان پردیس افزود: به‌منظور رفع مشکلات مالی افراد تحت پوشش تاکنون ۱۵ مورد تسهیلات ۱۰ میلیون ریالی در قالب وام قرض‌الحسنه به متقاضیان پرداخت‌شده است.

درفکی به تعامل این دفتر با بهزیستی پردیس و کمیته امداد پردیس تأکید و تصریح کرد: برگزاری جلسات مشترک با سازمان‌های یادشده، خیرین و نهادهای خیریه به‌منظور ایجاد هماهنگی و جلوگیری از موازی کاری در کمک‌رسانی منظم و مستمر به محرومین شهرستان در دستور کار خود قرار دادیم.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن