باهدف به‌کارگیری دستاوردهای فناورانه شرکت‌های دانش‌بنیان صورت گرفت؛

راه‌اندازی دفتر شرکت پالایش نفت تهران در کریدور صنعت نفت پارک فناوری پردیس

با هدف تسهیل ارتباطات با شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپی و ایجاد رابطه دوسویه در جهت پیوند فناوری و نوآوری با صنعت نفت، دفتر شرکت پالایش نفت تهران در پارک فناوری پردیس افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری صبح پردیس به نقل از روابط‌عمومی پارک فناوری پردیس، این دفتر با حضور مهدی صفاری‌نیا، رئیس پارک فناوری پردیس، سید علی هزاوه معاون توسعه نوآوری پارک فناوری پردیس، احمد عسگری مدیرکل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوری پارک فناوری پردیس و حامد آرمان‌فر، مدیرعامل شرکت پالایش نفت تهران افتتاح شد.

تأسیس دفتر صنعت نفت در پارک فناوری پردیس در جهت تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری و جهت حمایت و شناسایی شرکت‌های دانش‌بنیان و ایجاد زمینه‌ای مطلوب برای همکاری با استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان انجام شده است.

در این دفتر، کارشناسان و مدیران شرکت پالایش نفت تهران طی برنامه زمان‌بندی‌ شده و بر اساس نیازهای فناورانه از پیش‌ تعیین‌ شده با نمایندگان شرکت‌های دانش‌بنیان برای حمایت از ایده‌های جدید، خلاقیت، نوآوری و به‌کارگیری توان داخلی با هدف کاربست ایده‌ها و بومی‌سازی تجهیزات جلسات کارشناسی برگزار می‌کنند.

لازم به ذکر است، افتتاح این دفتر در حاشیه هشتمین نشست مدیران روابط‌عمومی شرکت‌های تابع شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، انجمن صنفی کارفرمایی صنعت نفت و پالایشگاه‌های کشور انجام شد. این نشست با هدف تشریح اجزای زیست بوم فناوری و نوآوری کشور و دستاوردهای پارک فناوری پردیس و به میزبانی این مجموعه برگزار شد.

شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور برای هماهنگی برگزاری جلسات با مدیران و کارشناسان شرکت پالایش نفت تهران می‌توانند با شماره تماس 76250250 داخلی 2308 ( جناب آقای میرزایی) تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا