دیدار مدیریت شهری بومهن با خانواده معظم شهید محمد پازوکیان

شهردار بومهن و جمعی از مدیران شهرداری با حضور در منزل خانواده شهید انقلاب، یاد و خاطره شهید محمد پازوکیان را زنده نگه داشتند.

به گزارش پایگاه خبری صبح پردیس به نقل از روابط عمومی شهرداری بومهن، با شروع بهمن ماه و یادآوری خاطرات انقلاب،یادآوری رشادت های عزیزانی که با تقدیم جان خود در حفظ و پاسداشت آن کوشیدند وظیفه همگانی است به همین دلیل مدیریت شهری به دیدار خانواده شهید محمد پازوکیان از شهدای انقلاب در شهر بومهن رفتند.

این شهید بزرگوار در اسفندماه سال ۱۳۵۷ در شرایطی مورد حمله منافقان کوردل قرار گرفت که از عاملان برقراری امنیت در شهر بود و امیدوار بود مردم بومهن در کمال آسایش و آرامش زندگی کنند.

رضازاده شهردار بومهن ضمن تجدید میثاق با آرمان های انقلاب و امام راحل و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب، دفاع مقدس، امنیت و سلامت، اظهار داشت: امروز خدمت رسانی به شهروندان در امتداد فداکاری شهداست و ما وظیفه داریم تا راهی که شهدا آغاز کرده اند پیگیری کنیم تا خون این بزرگواران به نتیجه رسیده باشد.

شایان ذکر است مدیریت شهری بومهن به صورت مستمر با خانواده های معظم شهدا دیدار و از رهنمودهای ایشان در تعیین نقشه راه خدمات رسانی به شهروندان بهره می برد.

شهر بومهن با تقدیم ۵۳ شهید در دوران مختلف انقلاب، دین خود را به ایران اسلامی ادا کرده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا