فرمانده انتظامی شرق استان تهران خبر داد

دستگیری ۴۹۲ سارق در شرق استان تهران/ کشف ۹۵۰ فقره انواع سرقت

فرمانده انتظامی شرق استان تهران از دستگیری ۴۹۲ سارق در شرق استان تهران در سال ۹۷ خبر داد.

به گزارش صبح پردیس، سردار عبدالرضا ناظری در خصوص دستگیری باند سارقین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در اجرای طرح نوروزی، طرح مبارزه با سارقین استارت خورد که در این طرح چندین باند دستگیر شد که کیف‌قاپی یکی از آن بود.

وی افزود: طی عملیاتی که پلیس آگاهی شرق استان تهران انجام داد توانستیم ۱۵ نفر را دستگیر کنند که اقدام به سرقت کیف‌های شهروندان می‌کردند که بیش از ۴۸ فقره از این سرقت‌ها کشف‌شده است.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران بیان داشت: درمجموع کلیه باندهای دستگیرشده و در سایر موضوعات ۴۹۲ سارق دستگیر و ۹۵۰ فقره انواع سرقت کشف در شرق استان تهران در سال ۹۷ کشف شد.

ناظری گفت: در این دستگیری باند سارقین به سرقت ۷۹ سرقت منزل، ۳۳ مورد مغازه، ۲۰۷ مورد اماکن، ۱۹۰ دستگاه خودرو و موتورسیکلت و ۱۶۹ فقره سرقت‌های خورد در شرق استان تهران اعتراف کردند.

وی افزود: در اقدامات اخیر پلیس در شرق استان تهران ۱۴ نفر به دلیل سرقت احشام با توجه به وضعیت گوشت در سطح کشور دستگیرشده و به مقامات قضایی تحول داده شدند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران در پایان اظهار کرد: توصیه پلیس به شهروندان در پایان سال و نوروز این است که از اموال خود مراقبت کنند و در منزل پول، طلا و اشیاء قیمتی نگهداری نکنند، چون منزل محل مناسبی برای حفظ اموال نیست.

منبع: فارس

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن