فرماندار پردیس عنوان کرد:

حضور فعال نیروهای سپاه برای رفع آبگرفتگی بلوار شهید صیاد شیرازی در پردیس

فرماندار شهرستان پردیس ضمن تقدیر از حضور فعال نیروهای سپاه برای رفع آبگرفتگی بلوار شهید صیاد شیرازی در پردیس، گفت: بارش شدید باران در شب گذشته منجر به آب گرفتگی شدید بلوار شهید صیاد شیرازی شد که در ساعات پایانی شب با همکاری نیروهای سپاه ناحیه علی بن موسی الرضا(ع) آبگرفتگی برطرف و بلوار از گل و لای پاکسازی شد.

به گزارش پایگاه خبری صبح پردیس به نقل از ایرنا، ظفر پورابراهیم اظهار داشت: نیروهای گردان امام حسین(ع) سپاه برای کمک به سیل زدگان فیروز کوه نیز اعزام شدند.

وی افزود: آبگرفتگی بلوار شهید صیاد شیرازی در تقاطع ورودی فاز ۹ مسکن مهر پردیس در پی بارش‌های عصر روز گذشته با حضور به موقع نیروهای سپاه شهرستان پردیس به همراه یک دستگاه لودر کارگاه قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) پاکسازی شد.

وی توضیح داد: بامداد روز جمعه از مسیرها و معابر آب گرفته فاز ۱۱ و ۸ مسکن مهر پردیس و ستاد بحران بخشداری جاجرود برای بررسی وضعیت آمادگی ستاد مدیریت بحران بازدید انجام شد و تمامی دستگاه‌های شهرستان تا عادی شدن وضعیت برای مقابله با مشکلات احتمالی در آماده باش کامل هستند.

بنا بر این گزارش، ظفرپورابراهیم به همراه رضاکریمی صالح معاون سیاسی – امنیتی و امین قنبری معاون عمرانی در بامداد جمعه از فازهای ۸ و ۱۱ مساکن مهر، ستاد بحران بخشداری جاجرود برای بررسی وضعیت بازدید کردند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا