مدیرعامل شرکت عمران پردیس خبر داد:

تعریف بسته‌های مشارکتی سرمایه‌گذاری برای تامین سرانه‌ها در پردیس

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با اعلام اینکه بخشی از پاسخگویی‌های مربوط به واحدهای مسکونی مهر در آن شهر جدید اینترنتی خواهد شد، از تعریف بسته‌های مشارکتی سرمایه‌گذاری برای تامین سرانه‌ها در پردیس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صبح پردیس به نقل از ایرنا از وزارت راه و شهرسازی، «خلیل محبت‌خواه» درباره توسعه زیرساخت‌ها و برنامه‌های آن شرکت در این باره در شهر جدید پردیس، توضیح داد: بر اساس طرح جامع پردیس که در حال بازنگری است، همه سرانه‌ها از جمله سرانه آموزشی، فرهنگی، مذهبی، درمانی، تجاری، فضای سبز و سایر سرانه‌ها باید تامین و تکمیل شود که بر تکمیل و تحویل به موقع زیرساخت‌ها در شهر جدید پردیس تاکید داریم.

وی از تعریف بسته‌های مشارکتی برای جذب سرمایه‌گذار در تامین سرانه‌ها در آن شهر جدید خبر داد.

مشکل اصلی متروی پردیس نقدینگی است

محبت‌خواه، درباره متروی پردیس و برنامه‌های آن شرکت برای طراحی و ساخت مترو، گفت: طرح متروی پردیس ایراداتی داشت که در شورای ترافیک استان مطرح و برای تایید نهایی به شورای ترافیک کشور در آن وزارت انه ارسال شد و موارد آن حل شده است.

وی تصریح‌کرد: مشکل اصلی متروی پردیس نقدینگی است و به‌جز سرمایه‌گذار که باید کار را دنبال کند، با اعتبارات دولتی نمی‌توان این پروژه را تکمیل کرد و تحویل داد؛ بنابراین در تلاشیم تا از سایر منابع این کار دنبال و انجام شود.

وی تاکید کرد: درباره مسکن مهر با تمیهداتی که در نظر گرفته‌ شده، تلاش خواهیم کرد تا همه موارد به شکل اینترنتی برای متقاضیان پیگیری و اطلاع‌رسانی شود.

وی درباره دست به دست شدن و فروش واحدهای مسکونی مهر در شهر جدید پردیس، گفت: چنانچه واحدی تحت‌عنوان سوداگری و دلالی فروخته شود، هیج تسهیلاتی به این واحدها تعلق نمی‌گیرد و جلوی آن را می‌گیریم.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا