ترافیک فوق سنگین در ورودی‌های شرقی پایتخت

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با اشاره به اینکه در ورودی‌های شرقی پایتخت شاهد پس‌زدگی بار ترافیکی هستیم، گفت: هم اکنون تردد وسایل نقلیه از شمال به جنوب محورهای هراز و فیروزکوه سنگین و پرحجم در جریان است.

به گزارش پایگاه خبری صبح پردیس، سرهنگ ایرج کهریزی در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم اظهار کرد: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از محور هراز سنگین و پرحجم گزارش شده و خودروها به مرور در حال عبور از این محور هستند.

وی گفت: تردد وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور فیروزکوه پرحجم و سنگین در جریان است و همچنین در شهرهای عبوری این محور مانند گیلاوند و فیروزکوه شاهد ترافیک فوق سنگین هستیم.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران بیان کرد: متاسفانه پیش از ظهر امروز یک دستگاه تریلر حامل مازوت که از جنوب به شمال محور فیروزکوه حرکت می‌کرد، بر اثر سرعت زیاد در محدوده هرانده کنترل خودرو را از دست داده و واژگون می‌شود که راننده در این حادثه دچار جراحت شدید و به مراکز درمانی منتقل شد، اما ترافیک سنگینی را در پی داشت‌.

کهریزی با بیان اینکه عوامل پلیس راه با آماده باش صددرصدی در سطح محورها حاضر هستند و ضمن روان سازی جریان ترافیکی با تخلفات رانندگی برخورد بدون اغماض می‌کنند، تاکید کرد: به دلیل تداخل دو محور هراز و فیروزکوه، در ورودی‌های شرقی تهران و در مسیر آزادراه تهران_پردیس و جاده قدیم جاجرود با پس زدگی بار ترافیکی چندین کیلومتری روبرو هستیم.

وی افزود: با نزدیک شدن به ساعات پایانی روز بر بار ترافیکی محورهای شرق استان افزوده خواهد شد و توصیه اکید داریم هم وطنان در صورت الزامی نبودن بازگشت از سفر، مسافرت خود را به زمان دیگری موکول کنند.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده است، ابراز کرد: هم وطنان با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب، استراحت کافی قبل و در حین مسافرت، رعایت حقوق شهروندی و مدیریت زمان سفر می‌توانند سفری ایمن و بدون خطر را برای خود و دیگر هم‌وطنانمان رقم بزنند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا