تحویل ۴۰۳۰ واحد مسکن مهر پردیس/ ساخت مترو پردیس به زودی آغاز می‌شود

مدیرعامل شرکت عمران پردیس با اشاره به این که تعداد واحدهای تحویلی مسکن مهر از مرز ۷۰ هزار واحد عبور کرده از آغاز عملیات اجرایی مترو پردیس به زودی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صبح پردیس به نقل از خبرگزاری تسنیم، مهدی هدایت با اشاره به افتتاح 4030 واحد مسکن مهر پردیس، اظهار کرد: امروز تحویل و واگذاری 4030 از واحدهای باقیمانده پروژه‌های مسکن مهر آغاز شد.

وی ادامه داد: حدود 2000 واحد مربوط به فاز 11، حدود 1400 واحد برای فاز 8 و مابقی نیز از فازهای 5 و 9 بود که از امروز مالکان می‌توانند برای تحویل آنها به کارگزاری شرکت عمران پردیس مراجعه کنند.

وی تصریح کرد: ممکن است یک سری نواقص در واحدها باشد که مالکان با یک چک لیست واحدها را تحویل می‌گیرند و نواقص در بازه زمانی مشخص توسط پیمانکار برطرف می‌شود.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس گفت: با احتساب امروز،‌ تعدادی واحدهای تحویل شده از مرز 70 هزار واحد عبور کرد.

هدایت بیان کرد: برای واحدهای تحویلی امروز،‌ مراسم افتتاح برگزار نشده است. افتتاح این پروژه‌ها به‌ همراه تقاطع غیرهمسطح و کلنگ‌زنی مترو پردیس طی روزهای آینده با حضور وزیر راه و شهرسازی انجام خواهد شد.

وی اضافه کرد: حدود 14 هزار واحد مسکن مهر باقیمانده که پیشرفت فیزیکی خوبی دارند، در پردیس یک پروژه متوقف نداریم. متاسفانه از سال 93 تا سال 98 حدود 14 هزار واحد مسکن مهر پردیس عملا متوقف شده بودند که دلیل تاخیر در تکمیل و تحویل این واحدها همین مسئله است.

وی با بیان این‌که هیچ واحد معارض داری در پردیس نداریم، اظهار کرد: تلاش می‌کنیم تا چهارماه آینده همه واحدهای مسکن مهر را تحویل دهیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا