بهبود ارائه خدمات شهری در مسکن مهر پردیس در تفاهم‌نامه‌ای با شورای شهر پردیس/ راه‌اندازی واحد خدمات شهری در شرکت عمران پردیس

مدیرعامل شرکت عمران شهر پردیس با بیان اینکه به دلیل وجود مشکلات خدمات شهری در پردیس شرمنده ساکنان هستیم گفت: از طریق شهرداری و همچنین راه‌اندازی واحد خدمات در شرکت عمران، این مسائل را حل می‌کنیم.

به گزارش صبح پردیس، سعید غفوری اظهار کرد: از دو کانال بحث خدمات شهری را در پردیس پیگیری می‌کنیم؛ اول اینکه یک تفاهم‌نامه را با شورای شهر پردیس در خصوص زون‌های آماده‌شده منعقد کردیم که شهرداری بخصوص در نقاط محله محور خدمات بدهد.

وی افزود: شاید منابع مالی ما محدود باشد ولی از دارایی‌هایی که در اختیارمان است از جمله زمین، با شهرداری و شورای شهر پردیس تهاتر می‌کنیم که خدمات شهری ارائه دهند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با بیان اینکه به این موضوع هم اکتفا نکردیم گفت: با توجه به اینکه بعد از افتتاح‌های مکرر در فازهای ۱۱، ۸ و بخشی از فاز ۵ متقاضیان ساکن شده یا در حال سکونت هستند، در حال راه‌اندازی واحد خدمات شهری در شرکت عمران هستیم که ان‌شاءالله بتوانیم مسائلی که مردم این روزها با آن درگیر هستند و خود ما نیز از این موضوع شرمنده هستیم حل کنیم.

غفوری با اشاره به وظایف سایر دستگاه‌های مرتبط در پردیس گفت: به‌طور مثال وقتی مدرسه‌ای را می‌سازیم آموزش‌وپرورش اتصال انشعابات آن را تسریع کند. اگر هم بحث مبالغ برای انشعابات مطرح است با اینکه جزو وظایف ما نیست رایزنی کرده‌ایم که دستگاه‌های خدمات رسان به آنها تخفیف بدهند یا مبالغ را تقسیط کنند. همچنین ما پذیرفته‌ایم به‌صورت تهاتر از طریق زمین‌های خود به بحث هزینه‌های انشعابات برای مدارس، مساجد، کلانتری و سایر خدمات کمک کنیم.

منبع: ایسنا

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن