امام جمعه پردیس:

بنیان‌های دینی دانش‌آموزان باید تقویت شود

امام جمعه پردیس گفت: دشمنان با جنگ نرم، شناختی و ترکیبی دین و اعتقادات جوانان و نوجوانان ما را نشانه رفته اند، برای مقابله با آنان باید بنیان‌های دینی دانش‌آموزان تقویت شود.

به گزارش پایگاه خبری صبح پردیس به نقل از ایرنا، حجت الاسلام سید حسین حسینی در خطبه های نمازجمعه این هفته شهر پردیس بابیان اینکه تقویت بنیان های دینی دانش آموزان بر برعهده مربیان امور تربیتی است، اظهار داشت: تربیت باید از حاشیه به متن نظام تعلیم و تربیت بیاید.

وی با اشاره به هفته امور تربیتی و تربیت اسلامی، اظهار داشت: اهمیت امور تربیتی خیلی زیاد است اما متناسب با اهمیتی که امور تربیتی دارد به آن بها داده نمی‌شود و متاسفانه در حاشیه قرار داده شده و در متن آموزش و پرورش میدان داری نمی‌کند.

خطیب جمعه شهر پردیس خاطرنشان کرد: دشمنان برای بر اندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی می خواستند تعدادی از دانش آموزان را با خود همراه کنند اما موفق نشدند و می خواهند انتقام همه این شکست ها را از دانش آموزان بگیرند.

به گفته حسینی براندازان مفلوک و ورشکستگان سیاسی از مسمومیت مشکوک دختران دانش آموز استفاده و فضاسازی می‌کنند و با تبلیغات گسترده می‌خواهند اتهام جلوگیری از رشد تحصیلی را متوجه نظام مقدسی کنند که زنان و دختران در آن، پیشتاز و افتخارآفرین در عرصه علمی و اجتماعی هستند.

امام جمعه پردیس اضافه کرد: نگرانی از الگو شدن ملت ایران برای مسلمانان، به هم ریختن اوضاع داخلی ایران با به راه انداختن جنگ ارزی با ایجاد نارضایتی برخی از اهداف دشمن است و در این مورد اگر نیاز به قانون‌گذاری جدید وجود دارد، باید برای آن به سرعت چاره‌اندیشی و اگر ظرفیت‌های قانونی وجود دارد، باید از آن استفاده شود تا معیشت و روان مردم از این بازی ارزی مصون بماند.

خطیب جمعه پردیس با گرامیداشت روز جوان به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر (ع) و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) ، اظهار داشت: از تمام تلاش‌های سربازان گمنام امام زمان (ع) در کشور و شهرستان پردیس که با هوشیاری و در کمال گمنامی ، رسالت سنگین خود را در حفظ و حراست از مرزهای اعتقادی و امنیتی ایران انجام می دهند صمیمانه تقدیر و تشکر می کنم.

وی ادامه داد: ستاد امر به معروف و نهی از منکر در تحقق این فریضه مهم، برنامه‌ها و اقداماتی را در آینده نزدیک دارد که به سمع و نظر مردم خواهد رسید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا