برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیر حوزه‌های علمیه شهرستان پردیس

مراسم تودیع و معارفه مدیر حوزه‌های علمیه شهرستان پردیس برگزار شد.

به گزارش صبح پردیس، با حکم رئیس حوزه های علمیه استان تهران، حجت الاسلام و المسلمین حسینی به عنوان رئیس حوزه های علمیه شهرستان پردیس انتخاب شد و از زحمات حجت الاسلام والمسلمین توسلی رئیس سابق حوزه های علمیه این شهرستان قدردانی شد.

در این جلسه مدیر حوزه علمیه شهرستان پردیس با حضورحجت الاسلام و المسلمین رحیمی صادق مدیر حوزه های علمیه استان تهران، حجت الاسلام و المسلمین کبیریان مدیر حوزه علمیه خواهران استان تهران، موسوی شهردار بومهن، ائمه جماعت مساجد شهرستان پردیس، صابریان رئیس اداره اوقاف شهرستان پردیس، کریمی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان، حسنوند رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان و جمع دیگری از مسئولین شهرستان پردیس حضور داشتند.

رئیس حوزه های علمیه استان تهران در این مراسم از خدمات مسئول سابق حوزه‌ علمیه شهرستان قدردانی کرد و اظهار داشت: حوزه‌های علمیه می‌توانند بشر را نجات دهد.

وی افزود: تاریخ گواه این است که علماء ما هیچ وقت زیر بار ذلت نرفته‌اند و همیشه برای عزت‌مندی و سربلندی امت اسلام قدم بر داشته‌اند. حوزه‌ها پایه‌های رشد و شکوفایی جامعه هستند.

در این مراسم از زحمات حجت الاسلام و المسلین اسماعیلی به عنوان بنیانگذار حوزه های علمیه خواهران شهرستان پردیس نیز قدردانی شد.

منبع: شهرداری بومهن

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن