برگزاری مراسم تجلیل از ۱۵۰ بانوی نمونه تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) پردیس، دماوند و رودهن

طی مراسمی از ۱۵۰ مادر و بانوی نمونه‌ی تحت پوشش کمیته امداد پردیس، دماوند و رودهن به میزبانی شهرستان پردیس تجلیل شد.

به گزارش پایگاه خبری صبح پردیس به نقل از خبرگزاری برنا، بمناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)و بزرگداشت مقام شامخ مادر، مراسم تجلیل از مادران و بانوان نمونه تحت پوشش کمیته امداد امام(ره) شهرستان پردیس، دماوند و رودهن برگزار شد.

میزبان این مراسم کمیته امداد شهرستان پردیس بود و روسای ادارات کمیته امداد شهرستان دماوند و رودهن و نماینده مدیرکل کمیته امداد ره استان تهران و امام جمعه پردیس در این مراسم‌ بعنوان مهمان حضور داشتند.

این برنامه با حضور جمعی از مادران و بانوان در تالار ایمان شهر بومهن و با اجرای گروه سرود مکبران مسجد حضرت ابالفضل(ع) بومهن، سخنرانی مسئولین و مداحی برگزار شد.

مهدی شعبانی رییس کمیته امداد شهرستان پردیس در سخنرانی خود در جمع خانواده ها گفت: این مراسم با رویکرد بصیرت افزایی، معرفتی و فرهنگی برگزار شده و کمیته امداد امام خمینی ره صرفا یک نهاد یاری رسان نیست و پای به پای خانواده های تحت پوشش خود در بخش‌های مختلف برنامه های حمایتی دارد.

امام جمعه پردیس نیز در این مراسم اظهارداشت: محبت حضرت امیرالمومنین (ع) و فاطمه زهرا (س) کاری می‌کند که بعد از ۱۴۰۰ سال، یکی از فرزندان آن حضرت، بنام حضرت امام خمینی (ره) با برپایی انقلابی بنام انقلاب اسلامی و قطع کردن دست ظالمان از ایران اسلامی، خدمت کردن به مردم را آغاز می‌کند که یکی از این خدمات، تأسیس و راه اندازی نهاد کمیته امداد است.این دغدغه همان دغدغه ای است که در وجود حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) برای خدمت به مردم بود.

وی افزود: در این نهاد، به افراد در زمینه های فرهنگی و معرفتی و توانمندسازی بها داده می‌شود و جایگاه و مقام آنها ارزشگذاری می‌شود تا این خدمت بزرگ اتفاق بیفتد. تمام این موارد، با محوریت، الگو گرفتن و محبت حضرت زهرا (س) است که برترین بانوی عالم است صورت می‌گیرد.

گفتنی است طی این مراسم از مادران و بانوان نمونه تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی ره شهرستان پردیس،دماوند و رودهن تقدیر بعمل آمد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا