برگزاری اولین دوره تخصصی سواد رسانه در شرق استان تهران

شهرستان پردیس دو هفته متوالی، چهارشنبه ها میزبان اساتید مطرح کشوری در حوزه رسانه، فضای مجازی و جنگ شناختی می‌باشد.

به گزارش پایگاه خبری صبح پردیس، دوره تخصصی سواد رسانه ای و فضای مجازی، به میزبانی شهرستان پردیس و با همت مرکز فضای مجازی سپاه و اداره آموزش و پرورش شهرستان پردیس برگزار گردید.

در این دوره که با محوریت فرهنگیان محترم در شهرستان پردیس و جهادگران عرصه تبیین برگزار گردید، مسئولینی همچون جانشین محترم فرماندهی سپاه شهرستان پردیس، معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان تهران و ریاست آموزش پرورش شهرستان پردیس در آن حاضر بودند.

در همایش جهاد تبیین که امروز چهارشنبه مورخ ۲۸ دی ماه ۱۴۰۱ درسالن آمفی تئاتر آموزش و پرورش شهرستان پردیس برگزار شد تعدادی قریب به ۱۵۰ نفر از دبیران و معاونین آموزش و پرورش و مربیان جهاد تبیین حضور بهم رساندند.

در حاشیه مراسم؛ فروتن رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان پردیس دقایقی بعد از خیر مقدم و قدردانی از سپاه شهرستان پردیس برای برگزاری این دوره مشترک، بیاناتی را با اهمیت حوزه رسانه و تاکید بر لزوم ارتقاء این دانش در بین دبیران ایراد فرمودند.

در ادامه، عباسی مدرس سواد رسانه ای و معاون فضای مجازی سپاه شهرستان پردیس طرح درسی با موضوع کلیات و مبانی سواد رسانه مطرح کرد و در ادامه نیز مطالبی را حول محور جنگ هیبریدی (ترکیبی) ارائه دادند.

این مراسم با سخنرانی جناب آقای دکتر جوانی، مدرس دانشگاه و مولف چندین کتاب با موضوع جنگ شناختی ادامه پیدا کرد و ایشان نیز آموزشات تخصصی خود را در حوزه جنگ شناختی و لزوم آگاهی و اشراف دبیران به این حوزه مطرح کردند.

در پایان، سرگرد پاسدار حسن غلامی،جانشین سپاه حضرت علی ابن موسی الرضا ع شهرستان پردیس بعد از خیر مقدم گویی به دبیران و جمعیت حاضر در کلاس و همچنین قدردانی از برگزار کنندگان این دوره، اصرار به تداوم و برگزاری همچنین دوره های با کیفیتی داشتند تا ان شاءالله دبیران و جهادگران عرصه تبیین بتوانند با آمادگی بیشتر در سطح شهرستان به این موضوع بپردازند.

دومین برنامه این نشست ها چهارشنبه هفته آینده با دعوت از اساتیدی از جمله آقایان مومن نسب و آل داود از سرگرفته خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا