برگزاری ۱۷۲ عنوان برنامه به مناسبت دهه فجر در شهرستان پردیس/ بهره‌برداری از یک مرکز نیکوکاری در شهرستان پردیس

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان پردیس گفت: به مناسبت دهه فجر یک مرکز نیکوکاری و ۱۷۲ عنوان برنامه فرهنگی در این شهرستان اجرا و برگزار می‌شود.

به گزارش صبح پردیس، سرگرد حمیدرضا توسلی پور در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: محرومیت زدایی نیاز جامعه امروز ما است، کم کردن فاصله طبقاتی و رفع خلأهای موجود از وظایف مسئولین می‌باشد.
وی اظهار داشت: این مرکز نیکوکاری با تمام توان از نظر اقتصادی، برای محرومیت‌زدایی، کارآفرینی و آموزش فعالیت می‌کنند.
وی ادامه داد: تاکنون بیش از ۵۰ خانواده از محرومین شهرستان تحت پوشش این مرکز قرارگرفته و در دهه فجر مسئولان این شهرستان به دیدار و دلجویی این خانواده‌ها می‌روند.
وی افزود: برای بهبود و تحت پوشش قرار گرفتن محرومین منطقه پایگاه‌های مقاومت منطقه را معین قرار داده‌شده است تا هیئت‌های اندیشه ورزی که با حضور نخبگان بسیجی که در حوزه فرهنگی در مجموعه شهرستان فعالیت دارند به این موضوع رسیدگی کنند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان پردیس بیان کرد: در ۴۰ سال گذشته انقلاب اسلامی پرشتاب به حرکت خود ادامه داده است و به فرمایش حضرت امام خمینی (ره) امروز کشورهای دیگر فهمیده‌اند که از انقلاب ما می‌توانند بهره‌مند شوند.

وی ادامه داد: دشمن از ابتدای پیروزی انقلاب حمله‌های مختلفی در عرصه‌های نظامی، سیاسی و اقتصادی برای کشور ایجاد کرده است و می‌خواهد عملکردمان را ضعیف جلوه دهد.
توسلی پور با بیان اینکه پس از پیروزی‌های مستمری انقلاب اسلامی در منطقه خاورمیانه، شاهد دشمنی‌های بیشتری از سوی استکبار جهانی هستیم اظهار کرد: انقلاب ما دیروز یک نهال بود و امروز به درختی تنومند تبدیل‌شده است.
وی همچنین در پاسخ کسانی که می‌پرسند این انقلاب به چه درد ما می‌خورد؟ گفت: تنها یک پاسخ داریم؛ اگر انقلاب ما به درد نمی‌خورد قطعاً این‌قدر دشمن نداشت.
وی گفت: سلطنت‌طلبان به دنبال ایجاد تنش در کشور هستند اما کج فهمان درک نمی‌کنند که برای این انقلاب خون‌های زیادی ازجمله ۲۵۰ هزار شهید، ۱۸ هزار شهید ترور و ۵۰۰ هزار جانباز داده‌شده است.
وی ادامه داد: از این انقلاب نمی‌توان به‌راحتی گذشت، غربی‌ها این را می‌دانند و به دنبال براندازی نظام هستند.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان پردیس تصریح کرد: جوانان پرشور و انقلابی پایبند نظام هستند و خود را مدیون انقلاب و بدهکار نظام می‌دانند، پشت سر ولی‌فقیه حضرت امام خامنه‌ای ایستادند و گوش‌به‌فرمان ایشان هستند و آمادگی جان فدایی دارند.

توسلی پور افزود: روشنگری از مهم‌ترین کارها برای بصیرت افزایی است، نوجوانان ۱۲ ساله ما انقلاب و جنگ را ندیدند و در هجمه فضای مجازی قرار دارند، بسیج دانش‌آموزی در فضای مجازی دانش‌آموزی روشنگری می‌کنند و اطمینان داریم اثرگذار خواهد بود.
وی در خصوص سایر برنامه‌های در دست اقدام در دهه فجر گفت: اکران فیلم‌های جشنواره عمار را از ۱۳ بهمن در شهرستان به‌صورت رایگان آغازمی شود.
توسلی پور گرامیداشت سالگرد عملیات والفجر ۸، نواخت زنگ انقلاب توسط آموزش‌وپرورش و بسیج دانش‌آموزی، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و برگزاری طرح سپاس را با همراهی مجموعه بنیاد شهید و همیاری تمام دستگاه‌های دولتی نهادهای انقلابی و پایگاه‌های بسیج از دیگر برنامه دهه فجر امسال نام برد.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان پردیس افزود: در آخرین روز دهه مبارک فجر راهپیمایی ۲۲ بهمن در دو شهر پردیس، بومهن و بخش جاجرود با حضور گسترده مردم انجام خواهد شد.
منبع: ایرنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن