معاون فرماندار پردیس:

بانک‌های شهرستان پردیس پرداخت تسهیلات کرونا را سرعت بخشند

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی فرماندار پردیس بر لزوم سرعت بخشیدن بانک های عامل در واگذاری تسهیلات بانکی مربوط به کرونا تاکید کرد.

به گزارش صبح پردیس، جلسه بررسی وضعیت پرداخت تسهیلات کرونا با حضور روسای بانکهای عامل در پرداخت تسهیلات، روسای ادارات صمت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فرهنگ و ارشاد اسلامی و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار شد.

سیدمهدی حسين نژاد با بیان مطلب فوق افزود: از زمان شیوع بیماری کرونا طرح هایی برای حمایت مالی از آسیب دیدگان این بیماری در کشور تهیه شده بود که پرداخت تسهیلات بانکی به عنوان یکی از طرح های اصلی در دستور کار قرار داشت.

وی تصریح کرد: در شهرستان پردیس نیز ضمن انجام هماهنگی هایی با ادارات و بانکها، لیستی از متقاضیان تهیه و در سامانه مربوطه ثبت شده که لازم است بانکهای عامل و ادارات حاضر گزارشی از وضعیت تسهیلات پرداخت شده ارائه دهند تا با شناسایی مشکلات، در روند واگذاری تسهیلات تسریع شود.

در ادامه این جلسه گزارش ادارات و بانکها ارائه شد و پس از طرح مشکلات موجود مقرر شد؛ ادارات شهرستان نسبت به اولویت بندی تقاضاهای موجود اقدام و بانکها نیز مشکلات زیرساختی در روند واگذاری تسهیلات را به فرمانداری ارائه کنند.

منبع: فرمانداری پردیس

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن